Skip to content

Codzienny ból karku i szyi dokucza Ci coraz bardziej?

Siedzący tryb pracy i godziny spędzone przy ekranie komputera są przyczyną wielu dolegliwości

Sztywność karku i ramion, ucisk lub promieniujący ból są często spowodowane siedzącym trybem pracy. Nie należy ich lekceważyć, ponieważ nieleczone mogą prowadzić do zapalenia stawów kręgosłupa, bóli głowy lub innych wad odcinka szyjnego.

Jeśli szukasz rozwiązania na powyższe dolegliwości, spróbuj Ajurwedy.

Dzięki niesamowitym korzyściom, jakie przynosi stosowanie jej w codziennym życiu, Ajurweda jest łatwa do naśladowania, a jej wymagane zasoby można znaleźć w ogrodzie lub w kuchni. Niesamowite ajurwedyjskie zabiegi i techniki masażu dadzą Ci zdumiewające korzyści w leczeniu objawów i pomogą wzmocnić mięśnie, abyś mógł pracować bez bólu.

Greeva Abhyanga

To zabieg polegający na polewaniu ciepłego oleju na szyję i ramiona w pozycji siedzącej, a następnie leżącej. Pomoże zniwelować sztywność mięśni, poprawi krążenie krwi i zmniejszy napięcie w okolicy głowy i szyi.

Greeva Pichu

Podczas leczenia połóż się na brzuchu i połóż kompres (wykonany z waty bądź tkaniny nasączonej ciepłym olejkiem ziołowym) na spięte okolice. Wyściółkę wymienia się świeżym, ciepłym olejem w różnych odstępach czasu, stale ogrzewając dotknięty obszar. Olej ziołowy powinien być podgrzany. Gdy jest już wystarczająco gorący, aby zapewnić ulgę, tkaninę zanurza się w środku, wyciska, a następnie przytrzymuje na dotkniętym obszarze.

Greeva Vasti

Jest to zabieg polegający na trzymaniu ciepłego oleju leczniczego na karku w naczyniu o specjalnej  formie. Przyczynia się do poprawy zmian zwyrodnieniowych kręgów szyjnych. Na ten zabieg umów się do specjalistów Ajurwedy. Dowiedz się więcej https://www.pranaspa.pl/zabiegi-vasti

W CELU UZYSKANIA LEPSZYCH EFEKTÓW WARTO UMÓWIĆ SIĘ KONSULTACJĘ Z LEKARZEM AJURWEDYJSKIM W PRANA SPA. DOKTOR SHABNA ZAPLANUJE LECZENIE, KTÓRE POMOŻE CI UWOLNIĆ TWOJE CIAŁO OD BÓLU.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.