Skip to content

Isma

Jest zawsze gotowa do działania oraz ciekawa otaczającego ją świata. Jej marzeniem jest aby odwiedzić jak najwięcej europejskich miast, niedawno ze swojej listy skreśliła Paryż i już planuje kolejne podróże. Uwielbia robić zdjęcia (i występować w roli modelki). Isma ma duże doświadczenie oraz szeroki wachlarz technik, które potrafi dobierać tak, żeby Gość poczuł się lepiej już chwilę po masażu.

Arti

Chociaż dołączyła do Prana Spa stosunkowo niedawno, to już podbiła serca naszych gości. Jest wesoła, lubi żartować i ucinać sobie drzemki ;) Wyjątkowy w jej wykonaniu jest nasz masaż autorski Touch of Orient, Arti bardzo lubi masować gorącymi kamieniami. W masażach nie brakuje jej też siły i stanowczości.

Pari

Pomimo jej nieśmiałości i spokoju możesz mieć pewność, że zajmą się Tobą doświadczone ręce. Pari potrafi wykonywać zarówno mocniejsze, jak i bardziej relaksacyjne masaże. Masując jest bardzo skupiona i dokładna. Jeśli szukasz terapeutki, która wykona niezapomniany tradycyjny masaż balijski to Pari będzie odpowiednią osobą.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.