Skip to content

Golf

W wolnym czasie lubi spacerować, poznawać nowe miejsca i uczyć się nowych rzeczy. Jej ulubionym masażem jest masaż tajski klasyczny, ponieważ jest bardzo skuteczny na wiele różnych dolegliwości, z którymi zgłaszają się klienci. Jako masażystka pracuje już prawie 6 lat. Zajęła się masowaniem, bo lubi pomagać i przynosić ulgę w bólu.

Phon

W wolnym czasie lubi oglądać filmy i wiadomości, słuchać muzyki. Jest wielką miłośniczką kotów, sama ma ich 6, bardzo lubi się nimi opiekować. Pomaga także bezdomnym kotom. Jej ulubionym masażem jest masaż tajski klasyczny oraz masaż pleców. Masażem zajmuje się od 8 lat. Rozpoczęła za namową przyjaciół, a także dlatego, że lubi się uczyć. Wcześniej pracowała dla dużej firmy, zaczęła szukać odmiany, otwarcia.

Nata

W wolnym czasie lubi czytać książki, szczególnie fantastykę. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do świata. Jej ulubionym masażem jest masaż olejowy i masaże relaksacyjne. Masażem zajmuje się od 10 lat.

Komang

W wolnym czasie lubi pogawędki i spotkania z przyjaciółmi oraz wspólne posiłki (najlepiej
McDonald'sa:). W wolnym czasie zawsze można usłyszeć jak śpiewa ulubione piosenki. Jej ulubionym masażem jest masaż balijski, ale robi też wyjątkowy masaż gorącymi kamieniami.

Wayan

W wolnym czasie lubi gotować wspólnie z przyjaciółmi i spotkania z nimi. Jej ulubionym masażem jest masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi i balijski masaż gorącym olejkiem aromatycznym. Wyjątkowy w jej wykonaniu jest tez masaż Lomi Lomi.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.

Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa w każdej chwili. Zapisz mnie do newslettera.