Skip to content

dr Shabna

Najlepiej opisują ją dwa słowa: doświadczenie i profesjonalizm. Jest odważna i nie boi się zmian, jest przy tym niezwykle dynamiczna i ma duże poczucie humoru. Nie zdziw się, jeśli podczas Waszego spotkania zacznie mówić po polsku! Chociaż (na ten moment) jej ulubionym zdaniem jest “Nie potrafię dobrze mówić po polsku”, to nie poznaliśmy jeszcze osoby, która tak szybko uczyłaby się naszego języka. Ukończyła sześcioletnie studia medyczne. Aktualnie postawiła sobie za cel szerzenie holistycznej medycyny ajurwedyjskiej poza granicami Indii.

Tiana

Tiana lubi próbować nowych rzeczy. Pomimo jej nieśmiałości możesz mieć pewność, że zajmą się Tobą doświadczone ręce. Jeśli szukasz terapeutki, która wykona niezapomniany tradycyjny masaż balijski to Tiana będzie odpowiednią osobą.

Vinaya

Jest zawsze gotowa do działania oraz ciekawa otaczającego ją świata. Jej ulubionym masażem jest Abhyanga - masaż w jej wykonaniu jest płynny, idealnie relaksujący, ale jednocześnie dynamiczny. Podpowiemy też, że Vinaya robi świetny masaż głowy - można odpłynąć ;)

Preeti

Jej cechą charakterystyczną jest ciepły i serdeczny uśmiech. Z jej spokojnego głosu bije niesamowita życzliwość i troskliwość, którą przelewa na wszystkich dookoła. Najlepiej czuje się w masażu Abhyanga.

Wayan

W wolnym czasie lubi gotować wspólnie z przyjaciółmi i spotkania z nimi. Jej ulubionym masażem jest masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi i balijski masaż gorącym olejkiem aromatycznym. Wyjątkowy w jej wykonaniu jest tez masaż Lomi Lomi.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.