Skip to content

Przyjdź i zrelaksuj się w Prana Spa, wyjątkowym miejscu na mapie Gdańska.
Pozwól zabrać się w podróż do świata relaksu, odmłodzenia, dobrego samopoczucia i przede wszystkim zdrowia.

Prana Spa to miejsce, które powstało z połączenia kilkunastoletniego doświadczenia, pasji i wiary w niezwykłą siłę Ajurwedy. Jest to również odpowiedź na nieustannie rosnącą potrzebę odnalezienia drogi do osiągnięcia równowagi ciała i umysłu.

W Prana Spa proponujemy Wam niezwykłe połączenie masaży i zabiegów o niekwestionowanej skuteczności. Masaże ajurwedyjskie oraz balijskie wykonywane przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów z Indii i indonezyjskiej wyspy Bali.

Według Ajurwedy wszystko składa się z pięciu żywiołów. Elementy te to: eter, powietrze, ogień, woda i ziemia. Istoty żyjące posiadają jeszcze jeden element: jest to prana. Prana to inaczej siła życiowa, podstawowa energia odpowiadająca za fizyczne, umysłowe i duchowe zdrowie i siłę.

Wszystkie wschodnie masaże znajdują swoje korzenie w Ajurwedzie, z którą nierozerwalne jest holistyczne spojrzenie na człowieka. Dlatego w naszych salonach staramy się, abyście odzyskali nie tylko siłę i sprawność fizyczną, ale także spokój i równowagę ciała, ducha i umysłu.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.