Masaż kręgosłupa z leczniczym olejem ajurwedyjskim, który doskonale uwalnia przepływy energii do kręgosłupa i układu nerwowego.
Kręgosłup jest „drzewem” dla naszych mięśni, trzymając je, dźwigając ich ciężar i zapewniając im wsparcie. Ale jest też odwrotnie – mięśnie pomagają kręgosłupowi utrzymać kręgi we właściwej pozycji. Jeśli mięsień jest pod długotrwałym napięciem, na przykład z powodu stresu, zimna lub złej pozycji podczas stania, siedzenia, snu itp., może delikatnie wyciągnąć kręgosłup z prawidłowej pozycji swoim skurczem i może wystąpić ucisk na nerwie. W chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa czy przepukliny płytkowej takie stany występują jeszcze częściej. Występuje ból, który może strzelać do odległych części kończyn, blokować ruch głowy i inne ruchy.

Mięśnie również sztywnieją z powodu przeciążenia podczas ćwiczeń lub odwrotnie z powodu braku ćwiczeń, odwodnienia lub utraty elektrolitów.
Masaż pleców (szyi i kręgosłupa) jest jednym z podstawowych masaży, ma działanie profilaktyczne, ale także lecznicze. Doceniany jest również ze względu na wpływ na poprawę funkcjonowania wszystkich narządów wewnętrznych oraz układu nerwowego. Pomaga zlikwidować już istniejące problemy zdrowotne, jednak jego stosowanie powinno być szczególnie istotne w obszarze profilaktyki. Masaż utrzymuje również mięśnie w dobrej kondycji, a ze stawów pomaga usuwać z organizmu produkty przemiany materii (osadzone sole wapnia, kwasu mlekowego, wody) przez układ limfatyczny. Oczywiście masaż ma również przyjemne działanie relaksujące.

Dostępne opcje:

0,5h130 zł /os.

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez szybki przelew lub kartą. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść
SKU: Brak danych