Nasyam 7 dni – 30 min

Nasyam to skuteczna kuracja ajurwedyjska do oczyszczania jamy nosowej. Jest to jeden z zabiegów wchodzących w skład kuracji oczyszczającej Pancakarma, ale można go wykonać osobno. Zabieg ten jest korzystny dla wszystkich dosz, ale najbardziej dla doszy Vata i Kapha. Kuracja jest skuteczna dla ogólnej odporności i dobrego zdrowia, ale także w profilaktyce i leczeniu chorób głowy i szyi. Pomaga oczyścić i nasmarować ubytki, łagodzi ostre i przewlekłe problemy z zatokami, takie jak alergie, podrażnienia, przekrwienie, suchość jamy nosowej, a nawet chrapanie. Łagodzi bóle głowy, migreny, sztywność karku, zmęczenie, bezsenność, wypadanie włosów i problemy związane ze stresem. Wzmacnia umysł i stymuluje układ nerwowy.
Ten zabieg ajurwedyjski jest bezpieczny i bardzo skuteczny dzięki szybkiemu wchłanianiu się olejku i ziołowej mieszanki leczniczej przez błonę śluzową. Aktywne substancje ziołowe są znacznie skuteczniejsze po wchłonięciu przez nos niż po podaniu doustnym. Terapia wykonywana jest rano.

Nasyam nie jest zalecany, jeśli masz gorączkę, ostry nieżyt nosa, skrajne zmęczenie i tuż po porodzie. Unikaj również Nasyam podczas menstruacji lub po spożyciu alkoholu. Zabieg nie jest zalecany dla bardzo małych dzieci i osób starszych. W czasie leczenia przez nos nie należy narażać się na zimno, ale także na światło słoneczne i dużą aktywność fizyczną. Idealnie jest ukończyć program 7-dniowy, ale co najmniej 5-dniowy. Mniejsza liczba dni nie jest wskazana, ponieważ zabieg ma swoją kolejność i wymaga swojego czasu, więc jeśli zakończyłeś zabieg krócej niż 5 dni, może to mieć raczej negatywne skutki niż pozytywne.

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez szybki przelew lub kartą. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść
SKU: Brak danych