Skip to content

Każdego roku staramy się ułatwić Wam gorący przedświąteczny czas i zaproponować najlepsze rozwiązania na trafione prezenty. W tym roku także postaramy się Was nie zawieść. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę świąteczną, która pojawi się już wkrótce na naszej stronie oraz profilach społecznościowych.

Ale to nie wszystko!

Pamiętacie jak wyjadaliście czekoladki z kalendarza adwentowego? Mamy dla Was naszą wersję takiego kalendarza, wyjątkową i mniej kaloryczną;)
Każdy nowy dzień, począwszy od 1 grudnia rozpoczniemy inną propozycją, specjalną ofertą. Chcemy mieć pewność, że każdy znajdzie idealne prezenty dla bliskich, ale także coś dla siebie. Chociaż ten rok jest dla wszystkich trudny i pełen wyzwań, my postaramy się umilić
Wam nadchodzący, przedświąteczny czas.

Poniżej znajdziecie krótkie przypomnienie aktualnie obowiązujących oraz nadchodzących ofert.

  • Do końca listopada obowiązują promocje na wybrane masaże. Znajdziecie je na naszej stronie: https://www.pranaspa.pl/jesienna-promocja-w-prana-spa.
    Obowiązują one zarówno w salonach jak i w sklepie internetowych na zakup vouchera: https://www.pranaspa.pl/promocje.
  • 20 listopada ruszy wyjątkowa świąteczna oferta, umożliwiająca zakup świątecznych voucherów prezentowych w iście świątecznych cenach.
    Wszystkie te vouchery i karnety będę ważne aż 1 rok od dnia zakupu.
    W naszym sklepie internetowym możecie zamówić vouchery w wersji tradycyjnej – papierowej z wysyłką do domu, ale także vouchery elektroniczne do samodzielnego wydrukowania, które otrzymujecie na swoją skrzynkę e-mailową jeszcze tego samego dnia, w którym zostały zakupione.
  • Specjalna oferta pojawi się również w Black Friday – 27 listopada. Koniecznie wejdźcie wtedy na naszą stronę, bo przygotowaliśmy dla Was rewelacyjną propozycję!
  • A 1 grudnia ruszy nasz Masażowy Kalendarz Adwentowy 🙂 Każdy dzień rozpoczniemy nową niespodzianką, wyjątkową ofertą równie smakowitą co kalendarzowe czekoladki. A żeby nic Wam nie umknęło, na początku każdego tygodnia uchylimy 7 kolejnych okienek, żebyście wiedzieli czy w danym tygodniu któraś propozycja szczególnie przypadnie Wam do gustu.

Bądźcie z nami w tym wyjątkowym czasie!

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.