Skip to content

„Prana Spa” to kolejne miejsce na mapie Gdańska, stworzone z pasją i doświadczeniem założycieli marki Thao Thai. Tym razem poszerzamy naszą ofertę i wracamy do korzeni wszystkich masaży świata – ajurwedy. Połączyliśmy trzy wyjątkowe techniki masaży balijskich, tajskich i ajurwedyjskich, które dopełniają się wzajemnie.

Czym tak naprawdę różnią się te masaże? Który z nich wybrać, gdy chcemy się zrelaksować i rozluźnić swoje ciało?

 

Masaż balijski polecamy w szczególności osobom, dla których jest to pierwsze spotkanie z masażem, bądź które wracają do masażu po długiej przerwie. Masaż balijski łączy w sobie delikatność ruchów masażystki z relaksem w otoczeniu kojącej muzyki i przyjemnych zapachów naturalnych olejków. Jest masażem średniointensywnym.

Masaż tajski docenią osoby lubiące zdecydowanie mocniejszy masaż, który łączy ze sobą ucisk i rozciąganie. Podczas masażu terapeutka używa nie tylko dłoni i kciuków, ale również przedramion, łokci, a nawet stóp. Wyjątkowo skuteczny w silnych napięciach i mięśniowych. Znaczącą różnicą jest również fakt, iż masaż ten wykonywany jest w specjalnym bawełnianym stroju, który nie krępuje ruchów, a także to, że nie używa się do niego żadnych olejków.

Trzecim rodzajem masażu, który można znaleźć w naszym salonie jest masaż ajurwedyjski. Pomimo, iż był podstawą do stworzenia dwóch pozostałych znacząco się od nich różni. Podstawą tego masażu jest wyjątkowo aromatyczny ziołowy olejek ajurwedyjski. Podczas masażu terapeuta skupia się na najważniejszych punktach marma. Są to połączenia lub punkty spotkań energii życiowych w naszym ciele., dzięki czemu uważany jest on za ochronny i odmładzający cały organizm, spowalniający procesy starzenia i zwiększający witalność.

Jednak najważniejsze podczas wszystkich masaży jest wieloletnie doświadczenie naszych masażystek i masażystów. Umożliwia ono pełen relaks i odprężenie oraz daje pewność, że jest się w dobrych rękach.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.