Shiro Abhyangam połączony z Mukha Abhyanga 30 min

Mukha Abhyanga Ajurwedyjski masaż twarzy pomaga zregenerować skórę i rozluźnić mięśnie twarzy. Masaż odbywa się w pozycji leżącej. Terapeuta nakłada na twarz ciepły olej ajurwedyjski i delikatnie masuje skórę twarzy i szyi, jednocześnie stymulując plamy na twarzy. Masaż usuwa napięcie, spłyca drobne zmarszczki, spowalnia procesy starzenia i rozjaśnia skórę.

Shiro Abhyangam, czyli masaż głowy, nazywany jest masażem antystresowym. Pomaga złagodzić bóle głowy i oczu, rozluźnia ruchy ramion i szyi.

Masaż głowy wspomaga wzrost włosów i poprawia ich jakość, rozluźnia mięśnie skóry głowy. Pomaga również wyeliminować zmęczenie psychiczne, drażliwość, stres emocjonalny i jest odpowiednia jako terapia wspomagająca w przypadku depresji i lęku. Wywołuje uczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Wspomaga działanie układu nerwowego, pobudza układ krążenia i limfatyczny, usuwa substancje toksyczne z tkanek, przyspiesza proces ogólnego oczyszczenia organizmu, likwiduje zaburzenia snu i bezsenność, zwiększa koncentrację i oczyszcza myślenie. Masaż jest możliwy w pozycji leżącej lub siedzącej. Wykorzystuje ajurwedyjski olejek ziołowy.

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez szybki przelew lub kartą. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść
SKU: Brak danych