Masaż twarzy + Masaż głowy 30 min

Masaż twarzy pomaga zregenerować skórę i rozluźnić mięśnie twarzy. Masaż odbywa się w pozycji leżącej. Terapeutka nakłada na twarz olej aromatyczny i delikatnie masuje skórę twarzy i szyi. Masaż usuwa napięcie, spłyca drobne zmarszczki, spowalnia procesy starzenia i rozjaśnia skórę.

Masaż głowy, nazywany jest masażem antystresowym. Pomaga złagodzić bóle głowy i oczu, rozluźnia ruchy ramion i szyi.

Masaż głowy wspomaga wzrost włosów i poprawia ich jakość, rozluźnia mięśnie skóry głowy. Pomaga również wyeliminować zmęczenie psychiczne, drażliwość oraz stres emocjonalny. Wywołuje uczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Wspomaga działanie układu nerwowego, pobudza układ krążenia i limfatyczny, usuwa substancje toksyczne z tkanek, przyspiesza proces ogólnego oczyszczenia organizmu, likwiduje zaburzenia snu i bezsenność, zwiększa koncentrację i oczyszcza myślenie. Masaż jest możliwy w pozycji leżącej. Do masażu głowy można użyć olej dobrany indywidualnie, lub wykonać masaż na suchych dłoniach.

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez szybki przelew lub kartą. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść
SKU: Brak danych