Skip to content

W naszym salonie oprócz tradycyjnych masaży dostępne są również wyjątkowe kosmetyki i naturalne suplementy diety.

Jednym z takich produktów są certyfikowane i ekologiczne preparaty ziołowe „Organic India”, które są w 100% wegetariańskie. W kapsułkach zawarte jest całe bogactwo naturalnych ziół ajurwedyjskich takich jak Ashwagandha, Brahmi, Amlaki i Kurkuma. Poprawiają one kondycję organizmu oraz ogólne samopoczucie, zapewniają energię, zdrowy sen oraz dobrą pamięć. W naszym salonie znajdziecie między innymi preparaty takie jak:

Ashwagandha wspomaga w stanach ogólnego wyczerpania, skłonnościach do infekcji, przeziębienia i grypy. Jest to środek antystresowy, która pomaga złagodzić stres psychiczny, fizyczny oraz emocjonalny. Przywraca i buduje energię oraz pomaga zapobiegać przeziębieniu.

Neem to kapsułki do oczyszczania krwi. Jest to naturalny środek przeciwbakteryjny i oczyszczacz krwi o szerokim spektrum działania. Neem zwalcza zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze w całym ciele i skórze.

Shatavari te kapsułki zostały stworzone z myślą o kobietach. Mieszanka tych ziół wspiera dobre samopoczucie we wszystkich fazach cyklu życia kobiety. Shatavari dostarcza naturalne i organiczne estrogeny roślinne, które wspierają potrzeby zdrowotne kobiet od okresu dojrzewania przez całe życie. Shatavari jest również naturalnym lekiem moczopędnym, który pomaga złagodzić zatrzymywanie płynów.

Triphala to sprawdzony preparat stosowany do łagodzenia zaparć i oczyszczania jelita grubego. Triphala redukuje złogi tłuszczu w jelitach i eliminuje toksyny jelitowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami znajdującymi się w naszym salonie.

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.