Skip to content

Podobno pary, które często próbują nowych rzeczy, czują się bardziej usatysfakcjonowane ze swoich związków niż te, które pozostają w niezmienionych, codziennych schematach dnia.

Jeśli kogoś kochasz, chcesz spędzać z tą osobą czas. Istnieje wiele rzeczy, które można robić we dwoje, wzmacniając łączącą was więź. Wspólne doświadczenia, nauka czegoś nowego i przeżywanie razem przygód da wam nie tylko nowe tematy do rozmów przy śniadaniu, ale także zbliży was do siebie.
Spędzanie razem czasu jest ważne, ale sposób w jaki się go spędza jest jeszcze ważniejszy. Podobno pary, które często próbują nowych rzeczy, czują się bardziej usatysfakcjonowane ze swoich związków niż te, które pozostają w niezmienionych, codziennych schematach dnia.
Sprawdzony w badaniach empirycznych model samo-rozszerzania się Arona (ang. self-expansion model) pokazuje, że pary mogą wzmóc wzajemną miłość w związku spędzając razem czas na eksploracji i na podejmowaniu wyzwań.

A zatem? Dlaczego nie zacząć od sprawiania sobie przyjemności? W naszej ofercie z pewnością znajdziecie masaże, które umożliwią Wam doładowanie akumulatorów i odkrycie nowych sposobów na wspólny relaks. Doświadczeniem będziecie cieszyć się wspólnie, ponieważ masaże odbywają się w tym samym pokoju, dzięki czemu w trakcie możecie patrzeć sobie w oczy i wymieniać się wrażeniami. Całości rytuału dopełni kojąca muzyka, egzotyczne aromaty, półmrok i blask świec.

Gotowi na nowe doznania?

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.