W naszej ofercie proponujemy również karnety wartościowe.

 

Karnet wartościowy na kwotę 600 zł kosztuje 500 zł – 100 zł GRATIS.
Karnet wartościowy na kwotę 1250 zł kosztuje 1000 zł  – 250 zł GRATIS.

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez szybki przelew lub kartą. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: Brak danych

REGULAMIN KARNETÓW WARTOŚCIOWYCH DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH W SALONIE MASAŻU PRANA SPA

regulamin obowiązuje od dnia 15.11.2021-15.11.2022

 1. Karnet jest formą płatności za usługi w Salonie Masażu Prana Spa w Gdańsku.
 2. Każdy zakupiony Karnet wartościowy powiększany jest o odpowiednią kwotę do wykorzystania: karnet 500 zł – łączna wartość do wykorzystania 600 zł (kwota dodana 100 zł), karnet 1000 zł- łączna wartość do wykorzystania 1250 zł (kwota dodana 250 zł).
 3. Karnet można wykorzystać podczas jednej wizyty w salonie lub podczas kilku wizyt, po uprzednim uzgodnieniu tego z obsługą Salonu.
 4. Posiadaczy Karnetów wartościowych również obowiązuje zasada wcześniejszej rezerwacji zabiegów pod numerem telefonu +48 507 450 300, drogą mailową na adres salon@pranaspa.pl lub osobiście.
 5. Karnet należy okazać w recepcji przed skorzystaniem z zabiegu.
 6. Karnet nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z karnetu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość wykorzystanych usług.
 7. Zgodnie z życzeniem Posiadacz Karnetu może dopłacić do niego, jeżeli wartość usług, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Karnetu lub kwota do wykorzystania, która na nim pozostała.
 8. Karnety ważne są odpowiednio: Karnet wartościowy 600 zł – 4 miesiące, Karnet wartościowy 1250 zł – 6 miesięcy od dnia zakupu.
 9. Karnet można wykorzystać wyłącznie na zakup masaży i zabiegów dostępnych w Salonie. Produkty do masażu oraz zaproszenia upominkowe nie mogą zostać zakupione ze środków na karnecie.
 10. Z karnetu nie można zakupić usług objętych promocją, obniżką cen. Z karnetu można zrealizować wyłącznie usługi w cenach regularnych.
 11. Niewykorzystana wartość karnetu nie podlega zwrotowi.
 12. Istnieje możliwość przedłużenia karnetu w wyjątkowych przypadkach, rozstrzyganych przez personel Salonu.
 13. Karnety imienne mogą być przeniesione na inną osobę po konsultacji z personelem.
 14. Karnety wartościowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i opiewać mogą na dowolną usługę lub pakiet usług w cenie regularnej dostępnej na stronie internetowej.