Skip to content

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu z nas najprzyjemniejszy czas w roku. Dokładamy wszelkich starań, by przygotować się do nich jak najlepiej i najpiękniej. Warto jednak zastanowić się, co w tym czasie jest dla nas naprawdę ważne. Syto zastawiony stół, ręcznie robione dekoracje, prezenty, po które często musimy wyczekiwać w długich kolejkach w centrach handlowych czy to, że spędzamy je w gronie ukochanych osób, ich uśmiech i beztroska. Ten wybór należy do nas!

Codziennie zatrzymaj się na chwilę i zrób coś miłego.. dla siebie!
Pragniemy obdarować wszystkich, których kochamy i z którymi dbamy o dobre relacje. Nie zapominaj jednak o sobie! Tylko kiedy dbasz o siebie możesz podarować ludziom to, co w Tobie najlepsze. Dlatego każdego dnia zrób sobie prezent. Niech to będzie czas na przeczytanie dobrej książki, kawa z przyjaciółką czy odpoczynek, który sprawi, że poczujesz się spokojna i naładowana pozytywną energią!

Podziel się obowiązkami. Razem jest raźniej!
Obowiązki wykonywane wspólnie, przy dobrej muzyce i w atmosferze zabawy mogą umilić nam dzień. Czas spędzony razem wzmacnia relacje, a po wykonanej pracy każdy może odpocząć tak jak lubi.

Praktykuj wdzięczność
Nawet w tak trudnych i pędzących czasach mamy sporo powodów do wdzięczności. Są wszędzie i dookoła, wystarczy tylko się rozejrzeć i je dostrzec. Powiedz „dziękuję” przyjaciółce za prezent mikołajkowy, mamie za puszkę domowych ciasteczek, dzieciom za piękny rysunek powieszony na lodówce. Powiedz też „dziękuję” sobie! Ukochaj swoje ciało. Uśmiechnij się do siebie.

To ważne, bo od tego jak czujemy się sami ze sobą zależy, jakie emocje będą nam towarzyszyć przy świątecznym stole.

W te Święta oderwijmy się od ziemi i cieszmy niecodziennością!

Wesołych Świąt!

Nie przegap naszych niesamowitych ofert!

Zapisz się już dziś i odbierz prezent powitalny.