Abhyangam to najpopularniejszy masaż ajurwedyjski. Abhyangam jest przeznaczony dla całego ciała, stóp i dłoni. Po zastosowaniu specjalnych ziołowych olejków leczniczych następuje delikatny masaż całego ciała. Podczas masażu terapeuta skupia się na najważniejszych punktach marma. Są to połączenia lub punkty spotkań energii życiowych w naszym ciele. Abhyangam może zwiększać produkcję białych ciałek krwi i przeciwciał, które zapewniają większą odporność na wirusy i choroby. Dlatego masaż ten jest uważany za ochronny i odmładzający organizm, spowalniający procesy starzenia i zwiększający witalność.

Aby osiągnąć pożądane korzyści, najważniejsze jest pozostawienie oleju na ciele tak długo, jak to możliwe, aby ułatwić wchłanianie oleju i osiągnąć pełne działanie lecznicze. Aby zwiększyć
pożądany efekt, zaleca się kontynuowanie masażu od 7 do 14 dni.

W przypadku zabiegów wielodniowych cena ustalana jest indywidualnie po uzgodnieniu z klientem.

Dostępne opcje:

1h220 zł 170 zł /os.
1h - 2 os.440 zł 320 zł
2h300 zł /os.
Promocja!

Kup teraz on-line

Aby ułatwić Ci to zadanie proponujemy zakup Voucherów Upominkowych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, płacąc wygodnie poprzez szybki przelew lub kartą. Jeśli zależy Ci na czasie możemy wysłać również voucher elektroniczny, w chwili otrzymania informacji o dokonanej płatności.

Wyczyść
SKU: brak